Va passar a Hiroshima

Temporada 2019/2020

Harleking Ginevra Panzetti - Enrico Ticconi / 4 i 5 d'octubre de 2019 a les 20:30h

HARM-ONY, 1r acto del proyecto «Sacar la lengua» Marcela Levi + Lucía Russo / Improvável Produções / 19 d'octubre a les 20:30h i 20 d'octubre de 2019 a les 19h

Workshop Ruido Rodrigo Chaverini / 6 de novembre de 2019 de 10h a 14h

Ruido La Licuadora / Rodrigo Chaverini / 8 i 9 de novembre de 2019 a les 20:30h

Workshop Estudi 1 Aina Alegre / 16 de noviembre de 2019 de 10:30h a 14:30h

Estudi 1 + Q'ucchú Aina Alegre + Karin Elmore / 15 i 16 de novembre de 2019 a les 20:30h

¡AY! ¡YA! Macarena Recuerda Shepherd / 17 de novembre de 2019 a les 19h

Workshop ¡Ay! ¡Ya! Macarena Recuerda Shepherd / 18 de novembre de 2019 de 10h a 14h

Es_cena Barcelona Pensa / 18 de novembre de 2019 de 19h a 21h

Muyte Maker Cie. PLI / Flora Détraz / 22 de novembre de 2019 a les 20:30h

 

Temporada 2018/2019

Hope Hunt & The Ascension into Lazarus Oona Doherty / 30 de setembre de 2018 a les 19h

Workshop Oona Doherty Oona Doherty / 1 d'octubre de 2018 de 10h a 14h

Likes Núria Guiu / 19 i 20 d'octubre de 2018 a les 20:30h

Dance & Yoga Núria Guiu / Del 22 al 24 d'octubre de 2018 de 17h a 20h

Nowhere in particular Sònia Gómez + David Climent + Pere Jou / 26 i 27 d'octubre de 2018 a les 20:30h

Workshop Sònia Gómez + David Climent + Pere Jou Sònia Gómez + David Climent + Pere Jou / 29 d'octubre de 2018 de 10h a 14h

WeWood Les Chasseurs Cueilleurs / 9 i 10 de novembre de 2018 a les 20:30h

Dansa d'objectes Federica Porello / 12 de novembre de 2018 de 10h a 14h

La Oscilante Pol Jiménez (direcció de Juan Carlos Lérida) / 16 i 17 de novembre de 2018 a les 20:30h

La Dama Oscura Sol Escobar / 30 de novembre de 2018 a les 20:30h

Workshop Pol Jiménez Pol Jiménez / 19 de novembre de 2018 de 10h a 14h

Opus Leon and Wolf Dance Company / Christos Papadopoulos / 21 i 22 de desembre de 2018 a les 20:30h

Am I Bruce Lee Junyi Sun / Kernel Dance Theatre / 26 de gener de 2019 a les 20:30h

KUNE (workshop Junyi Sun) Junyi Sun / Kernel Dance Theatre / 28 de gener de 2019 de 10h a 14h

Mirar i veure dansa Roger Bernat / Gabriela Carrizo (Peeping Tom) / 29 de gener i 5 i 12 de febrer de 2019 de 19h a 21h

Gentle unicorn Chiara Bersani / 2 de febrer de 2019 a les 20:30h i 3 de febrer a les 19h

Before Teatro Praga / 14 i 15 de febrer de 2019 a les 20:30h

La nuit, nos autres Aina Alegre / 15 i 16 de març de 2019 a les 20:30h i 17 de març a les 19h

Amaro Raquel Gualtero / 29 i 30 de març de 2019 a les 20:30h

Untied Tales Clara Furey + Peter Jaško / 12 i 13 d'abril de 2019 a les 20:30h

ILLUD MYSTICUM #SR Albert Arribas + Francesc Cuéllar / 26 i 27 d'abril de 2019 a les 20:30h i 28 d'abril a les 19h

If you could see me now Arno Schuitemaker / 17 i 18 de maig de 2019 a les 20:30h

R.OSA Silvia Gribaudi / 1 de juny de 2019 a les 20:30h

Wreck. List of extinct species Pietro Marullo / 8 de juny de 2019 a les 20:30h

Spiritual Boyfriends Núria Guiu / 16 de juny de 2019 a les 19:00h

#PUNK + 100% POP Nora Chipaumire / 8 de juliol de 2019 a les 21h

*N!GGA Nora Chipaumire / 9 de juliol de 2019 a les 21h

Intersections Obskené + Quitte ou Double / Del 15 al 18 de juliol de 2019 a les 21h

Youarenowhere Andrew Schnedier & Co / Del 23 al 24 de juliol de 2019 a les 21h

MBA5 Moreno Bernardi / Del 22 de juliol al 3 d'agost de 2019

 

Temporada 2017/2018

No soy persona, soy mariposa Lukas Avedaño / 15 de setembre de 2017 a les 13h

De Uróboros i quimeres Juan David Galindo / 20 de setembre de 2017 a les 17:30h

Estereotipo + Aftertalk Canibalismo Lautaro Reyes / Camaralucida / 04 d'octubre de 2017 a les 20:30h

Imprenta acústica en (14 borrones de una) aparición Mónica Valenciano / 13 i 14 d'octubre de 2017 a les 20:30h

To drop and let go Jorge da Rocha / 15 d'octubre de 2017 a les 19h

Sessió de recursos i projecció documental Danza Sur / 18 d'octubre de 2017

Solo Bach & Glenn / Resistência Albert Quesada + Aline Corrêa / 20 d'octubre de 2017 a les 20:30h

Morder la lengua João Lima + Cecilia Colacrai + Anna Rubirola / 21 d'octubre de 2017 a les 20:30h i 22 d'octubre a les 19h

Retrato de un monstruo (edición 1) Ayara Hernández Holz / 27 i 28 d'octubre de 2017 a les 20:30h

Dance Dance Dance Magdalena Leite + Aníbal Conde / 29 d'octubre de 2017 a les 19h

Workshop Aline Corrêa Aline Corrêa / 30 i 31 d'octubre de 2017 a les 18h

Guintche Marlene Monteiro Freitas / 3 i 4 de novembre de 2017 a les 20:30h

ACTION! Festival ACTION! Festival / 5 de novembre de 2017 a les 19h

Una Introducción Olga de Soto / 9 i 10 de novembre de 2017 a les 20:30h

A Mary Wigman Dance Evening Fabián Barba / 11 de novembre de 2017 a les 20:30h i 12 de novembre a les 19h

Wreck Pietro Marulo / Del 13 al 16 de novembre de 2017 de 10h a 16h

WRECK - List of extinct species Pietro Marullo / 16 de novembre de 2017 a les 20:30h

Erotic Dance Luke George / 17 i 18 de novembre de 2017 a les 20:30h

Presentació de coreografies de l'Escola Madó Escuela de danza Madó / 25 de novembre de 2017 a les 12h

Domando a Pinball Teresa Navarrete / 26 de novembre de 2017 a les 19h

The Blue Room Moreno Bernardi / 1 i 2 de desembre 2017 a les 20:30h i 3 de desembre a les 19h

Fricciones Edurne Arizu / 9 de desembre de 2017 a les 22h

Workshop Diego Sinniger Diego Sinniger / De l'11 al 15 de desembre de 2017 de 10h a 13h

El cuerpo en acción Tomeu Vergés / 16 i 17 de desembre de 2017 de 10h a 13h

L'últim sopar Atresbandes + Reckless Sleepers / Del 20 al 23 i del 27 al 30 de desembre de 2017 a les 20:30h

Silence Ça marche / 7 de gener de 2018 a les 19h

Cosas que se olvidan fácilmente Xavier Bobés / Del 10 al 13 de gener de 2018 a les 18:30h i a les 21:30h i 14 de gener a les 18h i a les 21h

Nixie (deep inside) Eulàlia Bergadà / 19 i 20 de gener de 2018 a les 20:30h i 21 de gener a les 19h

Chandalika Núpura / 27 de gener de 2018 a les 20:30h i 28 de gener a les 19h

Dystonya Dystonya / 2 de febrer de 2018 a les 21h

Orationibus #SR Albert Arribas / 3 de febrer de 2018 a les 20:30h i 4 de febrer a les 19h

Indicaciones artificiales Carmelo Fernández / 16 de febrer de 2018 a les 20h

Likes Núria Guiu / 17 de febrer de 2018 a les 21h i 18 de febrer a les 19h

Este lugar entre: Prethink and free action Bea Fernández / 23 i 24 de febrer de 2018 a les 20:30h

Pràctica física i de creació: ser entre estar entre Bea Fernández / 19, 20, 21, 26, 27 i 28 de febrer de 2018 d'11h a 14h

Animal vegetal David Climent + Pia Nielsen / 1 de maç de 2018 a les 21h

I will wait for you Arno Schuitemaker / 3 de març de 2018 a les 21h

MI-RU ParK Keito / Kotomi Nishiwaki + Miquel Casaponsa / 6 i 7 de març de 2018 a les 20:30h

Pour Daina Ashbee / 9 i 10 de març de 2018 a les 20:30h

Workshop Aina Alegre Aina Alegre / 15 de març de 2018 de 10h a 14h

Le jour de la Bête Aina Alegre / 16 i 17 de març de 2018 a les 20:30h i 18 de març a les 19h

Videaojuego Videaojuego / 20 de març de 2018 a les 20h i 21 de març a les 19h i a les 21h

Canibalismo Lautaro Reyes / Camaralucida / 23 i 24 de març de 2018 a les 20:30h i 25 de març a les 19h

Indance InDance / 8 d'abril de 2018 a les 19:30h

Samba Reinaldo Ribeiro / 13 i 14 d'abril de 2018 a les 20:30h

Médée Kali Moreno Bernardi / 20 i 21 d'abril de 2018 a les 20:30h i 22 d'abril a les 19h

P/P (propiedad privada) Alejandro Curiel / 27 i 28 d'abril de 2018 a les 20:30h i 29 d'abril a les 19h

Lab Partnering Guy Nader + María Campos / 30 d'abril de 2018 i de l'1 al 5 de maig

Workshop Lali Ayguadé Lali Ayguadé / Del 14 al 19 de maig de 2018 de 16h a 20h

Presentación solos de final de grado Presentación de solos de final de grado / 23 i 24 de maig de 2018 a les 18:30h

Avalanche Marco D'Agostin / 31 de maig de 2018 a les 20:30h

Sujets Sylvain Huc / 10 de juny de 2018 a les 20:30h

Habitacions 13 i 5,89 A HOTEL – col·lectiu escènic / 15, 16 i 17 de juny de 2018 a les 20:30h

Atomic 3001 Leslie Mannès / 21 i 22 de juny de 2018 a les 21h

Gentry Mos Maiorum / 7, 8 i 9 de juliol de 2018 a les 21h

SoftMachine: Surjit + Rianto Choi Ka Fai / 11 i 12 de juliol de 2018 a les 21h

Panorama Motus / 18, 19 i 20 de juliol de 2018 a les 21h

Handle with care Tangen|Benzal / 26, 27 i 28 de juliol de 2018 a les 21h

MBA#4 (Atelier) Moreno Bernardi / Del 28 d'agost al 9 de setembre de 2018 de 10h a 16h

MBA#4 Moreno Bernardi / 9 de setembre de 2018 a les 20:30h

 

Temporada 2016/2017

Atelier Medhi Farajpour Atelier Medhi Farajpour / Del 13 al 17 de setembre de 2016

Empty Body Medhi Farajpour / 19 de setembre de 2016

Le Récital des Postures Yasmine Hugonnet / 1 d'octubre de 2016 a les 20:30h i 2 d'octubre a les 19h

Os meus shorts 3 Nico Roig / 7 i 8 d'octubre de 2016 a les 21h

Lucius works here Nits de Sang / 9 d'octubre de 2016 a les 19h

Chris Garneau in Concert Chris Garneau / 12 d'octubre de 2016 a les 20:30h

Llac Ensemble Topogràfic / 14 i 15 d'octubre de 2016 a les 20:30h i 16 d'octubre a les 19h

Danza más cabra Tania Arias / 21 i 22 d'octubre de 2016 a les 20:30h

These are a few of my favorite songs Jorge da Rocha / 23 d'octubre de 2016 a les 19h

La coja danza / Atlas Proyecto Circula / 28 i 29 d'octubre de 2016 a les 20:30h

Albert Quesada / Solos Bach & Gould Proyecto Circula / 30 d'octubre de 2016 a les 19h

Ça va Ça Marche / 2 i 3 de novembre de 2016 a les 20:30h

Wakefield Poole: Visiones y Revisiones Celeste González / 4 i 5 de novembre de 2016 a les 21h i 6 de novembre a les 19h

Full Service Daniel Hellmann / 11 i 12 de novembre de 2016 abans i després de "Bijou"

Bijou Celeste González / 11 i 12 de novembre de 2016 a les 21h i 13 de novembre a les 19h

Everything is ok Marco D'Agostin / 18 i 19 de novembre de 2016 a les 20:30h

Horum Memoriam Miss Q / 20 de novembre de 2016 a les 19h

Carta Blanca a... Luis Garay / 26 de novembre de 2016 a les 20h

Somewhat Paler Bárbara Sánchez / 2 i 3 de desembre de 2016 a les 21h

Boca de Fierro Marcela Levi & Lucía Russo | Improvável Produções / 9 i 10 de desembre de 2016 a les 20:30h

Sara Fontán en concierto Sara Fontán / 11 de desembre de 2016 a les 19h

Atelier Gameboy Cie Divergences / Del 12 al 15 de desembre de 2016

Gameboy Cie Divergences / 16 de desembre de 2016 a les 20:30h

Boys Don't Cry Cie Divergences / 17 de desembre de 2016 a les 20:30h

New Haven Dany Desjardins et Andreane Leclerc / Nadère arts vivants / 6 de gener de 2017 a les 20:30h

Cherepaka Andreane Leclerc / Nadère arts vivants / 7 de gener de 2017 a les 20:30h i 8 de gener a les 19h

Traumboy Daniel Hellmann / 13 i 14 de gener de 2017 a les 21h

There is no here here Gisle Martens Meyer / 19, 20 i 21 de gener de 2017 a les 21h i 22 de gener a les 19h

Autointitulado João dos Santos / 27 i 28 de gener de 2017 a les 20:30h

Mera Desh Barcelona Kathak project - NAVTAAL / 29 de gener de 2017 a les 18h i a les 20h

Ji Gou: Preludi y fuga en La Menor Neus Villà Jürgens / 10 i 11 de febrer de 2017 a les 20:30h i 12 de febrer a les 19h

Planet Romeo Daniel Kok / 17 i 18 de febrer de 2017 a les 21h

Animatic Mark Aanderud / 19 de febrer de 2017

Nerval Nerval / 24 de febrer de 2017 a les 21h

Cúmul Colectivo Lema / 25 de febrer de 2017 a les 20:30h i 26 de febrer a les 19h

P Project Transaccions / Ivo Dimchev / 9 de març de 2017 a les 20h

Fest Transaccions / Ivo Dimchev / 10 de març de 2017 a les 20h

Nits de Sang Sang Records / 12 de març, 23 d'abril, 21 de maig i 11 de juny de 2017 a les 19h

No se trata de un desnudo mitológico Aina Alegre / 15 i 16 de març de 2017 a les 20:30h

Vogue-Chi Carlos María Romero / 17 i 18 de març de 2017

Feelings Are Facts: The Life of Yvonne Rainer Jack Walsh + Christine Murray / 17 de març de 2017 a les 20:30h

Twenty Looks or Paris is Burning at The Judson Church (S) Trajal Harrell / 19 de març de 2017 a les 19:30h

Dancers. Un proyecto de transmisión Sònia Gómez i Marc Bèland / 25 de març de 2017 a les 19h i 26 de març a les 18h

All in Atresbandes / 29, 30 i 31 de març i 1 d'abril de 2017 a les 21h i 2 d'abril a les 19h

Um Ao Molhe Um Ao Molhe / 4 d'abril de 2017 a les 19:30h

bang bang Manuel Roque / 7 i 8 d'abril de 2017 a les 20:30h

Carl Craig Carl Craig ft. Francesco Tristano / 12 d'abril de 2017 (passi privat)

Ta Gueule Ça Marche / 20, 21 i 22 d'abril de 2017 a les 20:30h

Zero Humanhood / 28 i 29 de abril de 2017 a les 20:30h

Humanhood Journey Humanhood / 30 de abril de 2017

Bach Mal Pelo / 5, 6 de maig de 2017 a les 20:30h i 7 de maig a les 19h

Il Gesto Sospeso Moreno Bernardi / 12 i 13 de maig de 2017 a les 20:30h

Seward Seward / 14 de maig de 2017 a les 19h

Taller de investigación para una nueva creación Lali Ayguadé / 15, 16, 17, 18 i 19 de maig de 2017 de 16h a 20h

Gold Dust Rush Eulàlia Bergadà / 25, 26, 27 i 28 de maig de 2017 a les 20:30h

Si sabes lo que hay Fund. Collado - Van Hoestenberghe / 2 i 3 de juny de 2017 a les 21h i 4 de juny a les 12:30h i a les 20h

Flight Recorder Toflang / 8 de juny de 2017 a les 21h

Transonic Fly Global & Sang Records / 13 de juny de 2017 a les 20h

FIRE!! en curts! Mostra FIRE!! de Cine Gai i Lesbià de Barcelona / 17 de juny de 2017

The Exploding Plastic Fest The Good Good & Empiric / 22 de juny de 2017 a les 20:30h

Likes Núria Guiu / 28 de juny de 2017

Titans Euripides Laskaridis / 5, 6 i 7 de juliol de 2017 a les 21h

Perra de nadie Marta Carrasco / 12, 13 i 14 de juliol de 2017 a les 21h

Utopia Cia. Ignífuga / 18, 19 i 20 de juliol de 2017 a les 21h

Moaré Ariadna Monfort / 26, 27 i 28 de juliol a les 21h

MBA#3 Moreno Bernardi / Del 22 al 31 d'agost de 2017 i de l'1 al 3 de setembre de 10h a 16h

Exhibición MBA#3 Moreno Bernardi / 3 de setembre de 2017 a les 20h

Temporada 2015/2016

Hiroshima by Txemy Txemy / 25 de setembre de 2015 a les 20h

I guess if the stage exploded... Sylvia Rimat / 25 i 26 de setembre de 2015 a les 21h

Monster Fenomens#1 - Cos & arts numèriques K Danse (França) / De l'1 al 3 d'octubre de 2015 a les 20:30h

Melodías Intemporales Ilona Schneider & Diego Caicedo / 4 d'octubre de 2015 a les 19h

El Agitador Vórtex Cris Blanco / Del 8 al 10 i del 15 al 17 d'octubre de 2015 a les 21h

El Banquet [vbuit] Laura Vilar & Miquel Barcelona / 18 d'octubre de 2015 a les 20h i a les 22h

Forest where the stardust PIKAru Yuko Kawamoto / 21 d'octubre de 2015 a les 20:30h

El Aprendizaje Juan Carlos Lérida + Roberto Romei + Sila / Del 22 al 24 d'octubre de 2015 a les 20:30h

Codi Obert María Arnal + Marcel Bagés / 25 d'octubre de 2015 a les 19h

Mix en scene Amaranta Velarde + Alba Corral / 29 i 30 d'octubre de 2015 a les 21h

Bailarina de fondo en concierto Tania Arias Winogradow / 31 d'octubre de 2015 a les 21h i 1 de novembre a les 19h

Fenomens#2 Cuerpo & Performance Diversos artistes / Del 5 al 7 de novembre de 2015 a les 20:30h

Hostiando a M Agnés Mateus / De l'11 al 15 de novembre de 2015 a les 21:30h

UnDosTresUnDos Albert Quesada / 22 de novembre de 2015 a les 19h

Menta in iurmain Mònica Muntaner + Kike Salgado / Del 26 al 28 de novembre de 2015 a les 21h i 29 de novembre 19h

Antiwords Spitfire / 3 de desembre de 2015 a les 21:30h i 4 de desembre a les 22:30h

Bonne, Belle, Douce Alejandro Curiel / 5 i 6 de desembre de 2015 a les 21:30h

Atávico Poliana Lima / Del 10 al 12 de desembre de 2015 a les 20:30h

Líbera Giulia Valle / 13 de desembre de 2015 a les 19h

LiveSoundTracks: creació d' una banda sonora LiveSoundtracks / 15 de desembre de 2015 a les 18h

Le Petit Chaperon Rouge Cie Divergences / 18 i 19 de desembre de 2015 a les 21h i 20 de desembre a les 19h

Conferència ballada by Cie Divergences Cie Divergence / 20 de desembre de 2015 a les 12h

Pla fix, Latung La La David Ymbernon / Del 22 al 23 de desembre de 2015 a les 21h

CorRoc Escarlata Circus / 25 de desembre de 2015 a les 20h i 26 de desembre a les 18h i a les 20h

Data Manuel Roque / 8 i 9 de gener de 2016 a les 20:30h

3 1/4 Physical Momentum Project + Antonella Sampieri + Lali Ayguadé. / 13 de gener de 2016 a les 20:30h

ReMouTe Diversos artistes / 14 i 15 de gener de 2016 a les 20:30h

LST1: POETRY IN THE DARKNESS Samuel Kerridge feat Taylor Burchoncept / 19 de gener de 2015 a les 20:30h

Numax-Fagor-Plus Roger Bernat / 22 i 23 de gener de 2016 a les 21h i 24 de gener a les 19h

HIROSHIMA BY TXEMY 2 Txemy / 29 de gener de 2016 a les 19h

Soc Chitrangada Núpura / Del 28 al 30 de gener de 2016 a les 20:30h i 31 de gener a les 19h

La banda de la fi del mon loscorderos·sc / Del 4 al 6 i de l'11 al 13 de febrer de 2016 a les 21h i 7 i 14 de febrer a les 19h

COMPOSICIÓ DE BANDES SONORES: tendències i noves formes de treballar LiveSoundTraks taller / De febrer a maig de 2016

LST#2 Deena Abdelwahed / 16 de febrero de 2016 a les 20:30h

Locus Amoenus ATRESBANDES / Del 18 al 20 i del 25 al 27 de febrer de 2016 a les 21h i 21 i 27 de febrer a les 19h

Somewhat Paler Bárbara Sánchez / 4 i 5 de març de 2016 a les 21h

Miss Q & Mademoiselle Oui Oui Miss Q & Mademoiselle Oui Oui / 6 de març de 2016 a les 19h

Brut Raquel Gualtero / 10 i 11 de març de 2016 a les 21h

Cheerleader of Europe Daniel Kok / 12 de març de 2016 a les 21h

Hedonismo crítico (reinvención y reivindicación) El Palomar (Mariokissme + R. Marcos Mota) / 13 de març - 6PM-1AM

LST#3 Rabih Beaini (RL - Morphine Records) / 15 de març - 20:30H

FS2 · "Sinfonía escénica de la relación" Imaga / 17 al 19 de març - 20:30H17 al 19 de març - 20:30H

THERE IS NO HERE HERE Gisle Martens Meyer / 25 i 26 de març - 21-00H

ZIP Les Impuxibles / 27 de març - 19:00H

Sapucay Chroma Teatre / 30-31 de gener i 1-2 d'abril - 21:00H

BLUEPRINT ARCO RENZ (BÉLGICA) + NURIA GUIU (CATALUNYA) + PHU PHAM (VIETNAM) / 6 d'abril - 21:00H

Andrei Rublev, una panicografia Societat Doctor Alonso / Del 14 al 16 d'abril - 21:00H

Nerval "El Hombre" Nerval (Cre.Art Project) / 17 d'abril - 19:00H

#LST4 Kyoka (Raster Noton) plays Joung Yumi / 19 d'abril - 20:30H

Assolutamente solo [uno spettacolo di trasformismo] David Batignani / 20 i 21 d'abril 2016 - 21:00H

Presentación Nacer Blanco Borja FlamesBorja Flames / 24 d'abril - 19:00H24 d'abril - 19:00H

Berlinist Berlinist / 01 de mayo - 19:00H01 de mayo - 19:00H

Introducing The Star Pablo Esbert Lilienfeld & Federico Vladimir Strate Pezdirc / 6 y 7 de mayo - 21:00H 8 de mayo - 19:00H

LST#5 AGF (DE - AGF Producktion) / 17 de mayo - 20:30H

Flying Pigs Eulàlia Bergadà / Del 19 al 22 de maig - 20:30HDel 19 al 22 de maig - 20:30HDel 19 al 22 de maig - 20:30H

Festival Loop: Luis Macías / Adriana Vila Guevara + Alfredo Costa Monteiro FESTIVAL LOOP: LUIS MACIAS / ADRIANA VILA + ALFREDO COSTA MONTEIRO / Dissabte 28 de maig - 20:30H

Ajustando las velas Sònia Sánchez + Giulia Valle / 29 de maig - 20:00H

66 ejercicios de estilo Raúl Marcos / Jesús Barranco (Col·lectiu Armadillo) / 4 i 5 de juny - 21:00H

Mercurial George Dana Michel / 11 de juny - 21:00H

All by myself Alejandro Curiel / Buena, Bella, Dulce / 24 & 25 de juny - 21H - 26 de juny - 20H

Atelier#2 Moreno Bernardi / Del 17 al 29 de juliol

Return to Absence Arcane Collective / De l'1 al 3 de juliol - 21h

Birdie Agrupación Señor Serrano / 6 al 8 de juliol - 21H

Dorian Wood Dorian Wood / 10 de juliol - 21h

APPEARANCE United Cowboys /

Home Part I Scott Matthews / 17 de juny - 21h

Lucha Subalterna en Drag FrauDiamanda / 20 de juliol - 21h

Temporada 2014/2015

Alina Stockinger i cia. Alina Stockinger i Cia. / 10 i 11 d'abril de 2015

Notion: Dance Fiction. A Lecture Performance. Choy Ka Fai + Sonia Gómez / 17 i 18 d'abril de 2015 - 21:00 H

Workshop Bionic Movement Research Choy Ka Fai / 19 d'abril de 2015

Festa de Sant Jordi Presentació revista "Buensalvaje" / 23 d'abril de 2015

Artista Hiroshima: Nuria Guiu / Portal Núria Guiu / 24 d'abril de 2015 i del 18 al 20 de juny de 2015 - 20:30 H

Presentació del nou disc "Escala" Bradien + Eduard Escoffet / 25 d'abril de 2015 - 21:00 H

Cherepaka Andréane Leclerc / 26 d'abril de 2015 - 19:00 H

Constructivo Fundación Collado - Van Hoestenberghe + Piero Steiner / Del 30 d'abril al 16 de maig - 21:00 H

Mater Sonia Barba / 10 i 17 de maig de 2015 - 18:30 H

Regina Fiz Regina Fiz / 21, 22 i 23 de maig de 2015 - 19:00 H

Wakefield Poole: Visiones y revisiones Mauricio González / Del 21 al 23 de maig de 2015 - 21:30 H

Llorona Mariola Membrives y Masa Kamaguchi / 24 de maig de 2015 - 19:30 H

Viaje a ninguna parte Catalina Carrasco & Gaspar Morey / Del 28 al 30 de maig de 2015 - 20:30 H

Workshop coreografia digital Catalina Carrasco + Gaspar Morey / Dissabte 30 i diumenge 31 de maig

Hoogerman Erre Que Erre / Del 4 al 6 de juny de 2015 - 20:30 H

Fingir Colectivo 96º + Macarena Recuerda / De l'11 al 13 de juny de 2015 - 21:00 H

Finjamos Taller Colectivo 96º / 12, 13 i 14 de juny de 2015

Indomador Animal Religion / Del 25 al 27 de juny de 2015 - 21:00 H

Workshop Moreno Bernardi Moreno Bernardi / Del 11 al 24 de juliol de 2015

Atelier #1: Identidad Moreno Bernardi / 24 de juliol de 2015

Fabio Orsi + Polinèsia by 4'33" Fabio Orsi + Polinèsia / 17 de juny - 21:30 H

Ensemble Topogràfic Ensemble Topogràfic / 28 de juny - 19:30 H

PARADIS (DJ SET) /

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!