Va passar a Hiroshima

Temporada 2017/2018

No soy persona, soy mariposa Lukas Avedaño / 15 de setembre de 2017 a les 13h

De Uróboros i quimeres Juan David Galindo / 20 de setembre de 2017 a les 17:30h

Estereotipo + Aftertalk Canibalismo Lautaro Reyes / Camaralucida / 04 d'octubre de 2017 a les 20:30h

Imprenta acústica en (14 borrones de una) aparición Mónica Valenciano / 13 i 14 d'octubre de 2017 a les 20:30h

To drop and let go Jorge da Rocha / 15 d'octubre de 2017 a les 19h

Sessió de recursos i projecció documental Danza Sur / 18 d'octubre de 2017

Solo Bach & Glenn / Resistência Albert Quesada + Aline Corrêa / 20 d'octubre de 2017 a les 20:30h

Morder la lengua João Lima + Cecilia Colacrai + Anna Rubirola / 21 d'octubre de 2017 a les 20:30h i 22 d'octubre a les 19h

Retrato de un monstruo (edición 1) Ayara Hernández Holz / 27 i 28 d'octubre de 2017 a les 20:30h

Dance Dance Dance Magdalena Leite + Aníbal Conde / 29 d'octubre de 2017 a les 19h

Workshop Aline Corrêa Aline Corrêa / 30 i 31 d'octubre de 2017 a les 18h

Guintche Marlene Monteiro Freitas / 3 i 4 de novembre de 2017 a les 20:30h

ACTION! Festival ACTION! Festival / 5 de novembre de 2017 a les 19h

Una Introducción Olga de Soto / 9 i 10 de novembre de 2017 a les 20:30h

A Mary Wigman Dance Evening Fabián Barba / 11 de novembre de 2017 a les 20:30h i 12 de novembre a les 19h

Wreck Pietro Marulo / Del 13 al 16 de novembre de 2017 de 10h a 16h

WRECK - List of extinct species Pietro Marullo / 16 de novembre de 2017 a les 20:30h

Erotic Dance Luke George / 17 i 18 de novembre de 2017 a les 20:30h

Presentació de coreografies de l'Escola Madó Escuela de danza Madó / 25 de novembre de 2017 a les 12h

Domando a Pinball Teresa Navarrete / 26 de novembre de 2017 a les 19h

The Blue Room Moreno Bernardi / 1 i 2 de desembre 2017 a les 20:30h i 3 de desembre a les 19h

Fricciones Edurne Arizu / 9 de desembre de 2017 a les 22h

Workshop Diego Sinniger Diego Sinniger / De l'11 al 15 de desembre de 2017 de 10h a 13h

El cuerpo en acción Tomeu Vergés / 16 i 17 de desembre de 2017 de 10h a 13h

L'últim sopar Atresbandes + Reckless Sleepers / Del 20 al 23 i del 27 al 30 de desembre de 2017 a les 20:30h

Silence Ça marche / 7 de gener de 2018 a les 19h

Cosas que se olvidan fácilmente Xavier Bobés / Del 10 al 13 de gener de 2018 a les 18:30h i a les 21:30h i 14 de gener a les 18h i a les 21h

Nixie (deep inside) Eulàlia Bergadà / 19 i 20 de gener de 2018 a les 20:30h i 21 de gener a les 19h

Chandalika Núpura / 27 de gener de 2018 a les 20:30h i 28 de gener a les 19h

Dystonya Dystonya / 2 de febrer de 2018 a les 21h

Orationibus #SR Albert Arribas / 3 de febrer de 2018 a les 20:30h i 4 de febrer a les 19h

Indicaciones artificiales Carmelo Fernández / 16 de febrer de 2018 a les 20h

Likes Núria Guiu / 17 de febrer de 2018 a les 21h i 18 de febrer a les 19h

Este lugar entre: Prethink and free action Bea Fernández / 23 i 24 de febrer de 2018 a les 20:30h

Pràctica física i de creació: ser entre estar entre Bea Fernández / 19, 20, 21, 26, 27 i 28 de febrer de 2018 d'11h a 14h

Animal vegetal David Climent + Pia Nielsen / 1 de maç de 2018 a les 21h

I will wait for you Arno Schuitemaker / 3 de març de 2018 a les 21h

Videaojuego Videaojuego / 20 de març de 2018 a les 20h i 21 de març a les 19h i a les 21h

MI-RU ParK Keito / Kotomi Nishiwaki + Miquel Casaponsa / 6 i 7 de març de 2018 a les 20:30h

Pour Daina Ashbee / 9 i 10 de març de 2018 a les 20:30h

Workshop Aina Alegre Aina Alegre / 15 de març de 2018 de 10h a 14h

Le jour de la Bête Aina Alegre / 16 i 17 de març de 2018 a les 20:30h i 18 de març a les 19h

Canibalismo Lautaro Reyes / Camaralucida / 23 i 24 de març de 2018 a les 20:30h i 25 de març a les 19h

Indance InDance / 8 d'abril de 2018 a les 19:30h

Samba Reinaldo Ribeiro / 13 i 14 d'abril de 2018 a les 20:30h

Médée Kali Moreno Bernardi / 20 i 21 d'abril de 2018 a les 20:30h i 22 d'abril a les 19h

P/P (propiedad privada) Alejandro Curiel / 27 i 28 d'abril de 2018 a les 20:30h i 29 d'abril a les 19h

Lab Partnering Guy Nader + María Campos / 30 d'abril de 2018 i de l'1 al 5 de maig

Workshop Lali Ayguadé Lali Ayguadé / Del 14 al 19 de maig de 2018 de 16h a 20h

Avalanche Marco D'Agostin / 31 de maig de 2018 a les 20:30h

Sujets Sylvain Huc / 10 de juny de 2018 a les 20:30h

Habitacions 13 i 5,89 A HOTEL – col·lectiu escènic / 15, 16 i 17 de juny de 2018 a les 20:30h

Atomic 3001 Leslie Mannès / 21 i 22 de juny de 2018 a les 21h

Gentry Mos Maiorum / 7, 8 i 9 de juliol de 2018 a les 21h

SoftMachine: Surjit + Rianto Choi Ka Fai / 11 i 12 de juliol de 2018 a les 21h

Panorama Motus / 18, 19 i 20 de juliol de 2018 a les 21h

Handle with care Tangen|Benzal / 26, 27 i 28 de juliol de 2018 a les 21h

MBA#4 (Atelier) Moreno Bernardi / Del 28 d'agost al 9 de setembre de 2018 de 10h a 16h

MBA#4 (Presentació) Moreno Bernardi / 9 de setembre de 2018 a les 20:30h

 

Temporada 2016/2017

Atelier Medhi Farajpour Atelier Medhi Farajpour / Del 13 al 17 de setembre de 2016

Empty Body Medhi Farajpour / 19 de setembre de 2016

Le Récital des Postures Yasmine Hugonnet / 1 d'octubre de 2016 a les 20:30h i 2 d'octubre a les 19h

Os meus shorts 3 Nico Roig / 7 i 8 d'octubre de 2016 a les 21h

Lucius works here Nits de Sang / 9 d'octubre de 2016 a les 19h

Chris Garneau in Concert Chris Garneau / 12 d'octubre de 2016 a les 20:30h

Llac Ensemble Topogràfic / 14 i 15 d'octubre de 2016 a les 20:30h i 16 d'octubre a les 19h

Danza más cabra Tania Arias / 21 i 22 d'octubre de 2016 a les 20:30h

These are a few of my favorite songs Jorge da Rocha / 23 d'octubre de 2016 a les 19h

La coja danza / Atlas Proyecto Circula / 28 i 29 d'octubre de 2016 a les 20:30h

Albert Quesada / Solos Bach & Gould Proyecto Circula / 30 d'octubre de 2016 a les 19h

Ça va Ça Marche / 2 i 3 de novembre de 2016 a les 20:30h

Wakefield Poole: Visiones y Revisiones Celeste González / 4 i 5 de novembre de 2016 a les 21h i 6 de novembre a les 19h

Full Service Daniel Hellmann / 11 i 12 de novembre de 2016 abans i després de "Bijou"

Bijou Celeste González / 11 i 12 de novembre de 2016 a les 21h i 13 de novembre a les 19h

Everything is ok Marco D'Agostin / 18 i 19 de novembre de 2016 a les 20:30h

Horum Memoriam Miss Q / 20 de novembre de 2016 a les 19h

Carta Blanca a... Luis Garay / 26 de novembre de 2016 a les 20h

Animatic Mark Aanderud / 19/02/2017

Mera Desh Barcelona Kathak project - NAVTAAL / 29 / 01 - 18:00 & 20:00h

Somewhat Paler Bárbara Sánchez / 2 i 3 de desembre - 21h

Boca de Fierro Marcela Levi & Lucía Russo | Improvável Produções / 9 i 10 de desembre - 20:30h

Sara Fontán en concierto Sara Fontán / 11 de desembre - 19h

Gameboy Cie Divergences / 16 de desembre - 20:30h

Boys Don't Cry Cie Divergences / 17 de desembre - 20:30h

New Haven Dany Desjardins et Andreane Leclerc / Nadère arts vivants / 6 de gener - 20:30h

Cherepaka Andreane Leclerc / Nadère arts vivants / 7 de gener a les 20:30h - 8 de gener a les 19h

Traumboy Daniel Hellmann / 13 i 14 de gener 21h

There is no here here Gisle Martens Meyer / 19, 20 i 21 de gener a les 21h - 22 de gener a les 19h

Autointitulado João dos Santos / 27 i 28 de gener - 20:30h

Ji Gou: Preludi y fuga en La Menor Neus Villà Jürgens / 10 & 11 / 02 - 20:30h 12 / 02 - 19h

Nerval Nerval / 24 de Febrero - 21h

P Project Transaccions / Ivo Dimchev / 9 de març - 20h

Fest Transaccions / Ivo Dimchev / 10 de març - 20h

Vogue-Chi Carlos María Romero / 17 & 18/03

Feelings Are Facts: The Life of Yvonne Rainer / 17/03/2017 - 20:30

Twenty Looks or Paris is Burning at The Judson Church (S) Trajal Harrell / 19 / 03 - 19:30h

Dancers. Un proyecto de transmisión Sònia Gómez i Marc Bèland / 25.03 - 19h / 26.03 - 18h

All in Atresbandes / 29, 30 i 31 de març i 1 d'abril - 21h i 2 d'abril - 19h

bang bang Manuel Roque / 7, 8.04 - 20:30h

Carl Craig Carl Craig ft. Francesco Tristano / Passi privat

Ta Gueule Ça Marche / 20, 21 & 22.04.2017 - 20:30

Zero Humanhood / 28 & 29/ 04 - 20:30

Humanhood Journey Humanhood / 30/04

BACH MALPELO / 5, 6.05 - 20:30h & 7.05 - 19h

Il Gesto Sospeso Moreno Bernardi / 12, 13.05 - 20:30h

Seward Seward / 14.05.2017 - 19:00

Nits de Sang Sang Records / 12/03 & 23/04 & 21/05 & 11/06 - 19h

Taller de investigación para una nueva creación Lali Ayguade / 14 al 18.5 de 16 a 20h Exhibició 19.05

Gold Dust Rush Eulàlia Bergadà / 25, 26, 27 & 28.05.2017 - 20:30h

Si sabes lo que hay Fund. Collado - Van Hoestenberghe / 2, 3.06 - 21h / 4.06 - 12:30h & 20h

Flight Recorder Toflang / 8.06.2017 - 21h

Transonic Fly Global & Sang Records / 13/06

FIRE!! en curts! Mostra FIRE!! de Cine Gai i Lesbià de Barcelona / 17.06.2017

The Exploding Plastic Fest The Good Good & Empiric / 22.06

Titans Euripides Laskaridis / 5, 6 & 7/07

Perra de nadie Marta Carrasco / 12, 13 & 14/07

Utopia Cia Ignífuga / 18, 19 & 20/07

Moaré Ariadna Monfort / 26, 27 & 28/07

MBA#3 Moreno Bernardi / 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31. 08 & 1, 2, 3.09 / 10 - 16h

Exhibición MBA#3 Moreno Bernardi / 03.09.2017 - 20h

Temporada 2015/2016

Temporada 2015

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!