Va passar a Hiroshima

Temporada 2016/2017

Animatic Mark Aanderud / 19/02/2017

Mera Desh Barcelona Kathak project - NAVTAAL / 29 / 01 - 18:00 & 20:00h

Le Récital des Postures Yasmine Hugonnet / 1 d'octubre - 20:30h i 2 d'octubre - 19h

Os meus shorts 3 Nico Roig / 7 i 8 d'octubre - 21h

Lucius works here Nits de Sang / 9 d'octubre - 19h

Llac Ensemble Topogràfic / 14 i 15 d'octubre a les 20:30h - 16 d'octubre a les 19h

Danza más cabra Tania AriasTania Arias / 21 i 22 d'octubre - 20:30h

These are a few of my favorite songs Jorge da Rocha / 23 d'octubre - 19h

La coja danza / Atlas Proyecto Circula / 28 i 29 d'octubre - 20:30h28 i 29 d'octubre - 20:30h

Albert Quesada / Solos Bach & Gould Proyecto Circula / 30 d'octubre - 19h

Wakefield Poole: Visiones y Revisiones Celeste González / 4 & 5 / 11 - 21h // 6 / 11 - 19h

Full Service Daniel Hellmann / 11 i 12 de novembre - Abans i després de l'espectacle

Bijou Celeste González / 11 i 12 de novembre a les 21h - 13 de novembre a les 19h

Everything is ok Marco D'Agostin / 18 i 19 de novembre - 20:30h

Horum Memoriam Miss Q / 20 de novembre - 19h

Somewhat Paler Bárbara Sánchez / 2 i 3 de desembre - 21h

Boca de Fierro Marcela Levi & Lucía Russo | Improvável Produções / 9 i 10 de desembre - 20:30h

Sara Fontán en concierto Sara Fontán / 11 de desembre - 19h

Gameboy Cie Divergences / 16 de desembre - 20:30h

Boys Don't Cry Cie Divergences / 17 de desembre - 20:30h

New Haven Dany Desjardins et Andreane Leclerc / Nadère arts vivants / 6 de gener - 20:30h

Cherepaka Andreane Leclerc / Nadère arts vivants / 7 de gener a les 20:30h - 8 de gener a les 19h

Traumboy Daniel Hellmann / 13 i 14 de gener 21h

There is no here here Gisle Martens Meyer / 19, 20 i 21 de gener a les 21h - 22 de gener a les 19h

Autointitulado João dos Santos / 27 i 28 de gener - 20:30h

Ji Gou: Preludi y fuga en La Menor Neus Villà Jürgens / 10 & 11 / 02 - 20:30h 12 / 02 - 19h

Planet Romeo Daniel KOK / 17 i 18 de febrer - 21h

Nerval Nerval / 24 de Febrero - 21h

P Project Transaccions / Ivo Dimchev / 9 de març - 20h

Fest Transaccions / Ivo Dimchev / 10 de març - 20h

Vogue-Chi Carlos María Romero / 17 & 18/03

Feelings Are Facts: The Life of Yvonne Rainer / 17/03/2017 - 20:30

Twenty Looks or Paris is Burning at The Judson Church (S) Trajal Harrell / 19 / 03 - 19:30h

Dancers. Un proyecto de transmisión Sònia Gómez i Marc Bèland / 25.03 - 19h / 26.03 - 18h

All in Atresbandes / 29, 30 i 31 de març i 1 d'abril - 21h i 2 d'abril - 19h

bang bang Manuel Roque / 7, 8.04 - 20:30h

Carl Craig Carl Craig ft. Francesco Tristano / Passi privat

Zero Humanhood / 28 & 29/ 04 - 20:30

FIRE!! en curts! Mostra FIRE!! de Cine Gai i Lesbià de Barcelona / 17.06.2017

Estereotipo + Aftertalk Canibalismo Lautaro Reyes / Camaralucida / 04/10/2017 a les 20:30h

Imprenta acústica en (14 borrones de una) aparición Mónica Valenciano / 13 i 14 del 10/2017 a les 20:30h

To drop and let go Jorge da Rocha / 15/10/2017 a les 19h

Sessió de recursos i projecció documental Danza Sur / 18/10/2017

Solo Bach & Glenn / Resistência Albert Quesada + Aline Corrêa / 20/10/2017 a les 20:30h

Morder la lengua João Lima + Cecilia Colacrai + Anna Rubirola / 21/10/2017 a les 20:30h i 22/10/2017 a les 19h

Retrato de un monstruo (edición 1) Ayara Hernández Holz / 27 i 28 del 10/2017 a les 20:30h

Dance Dance Dance Magdalena Leite + Aníbal Conde / 29/10/2017 a les 19h

Workshop Aline Corrêa Aline Corrêa / 30 i 31 del 10/2017 a les 18h

Guintche Marlene Monteiro Freitas / 03 i 04 del 11/2017 a les 20:30h

Una Introducción Olga de Soto / 09 i 10 del 11/2017 a les 20:30h

A Mary Wigman Dance Evening Fabián Barba / 11/11/2017 a les 20:30h i 12/11/2017 a les 19h

Wreck Pietro Marulo / Del 13 al 16 del 11/2017 de 10h a 16h

WRECK - List of extinct species Pietro Marullo / 16/11/2017 a les 20:30h

Erotic Dance Luke George / 17 i 18 del 11/2017 a les 20:30h

Domando a Pinball Teresa Navarrete / 26/11/2017 a les 19h

The Blue Room Moreno Bernardi / 01 y 02 del 12/2017 a les 20:30h i 03 del 12/2017 a les 19h

Fricciones Edurne Arizu / 9/12/2017 a les 22h

Workshop Diego Sinniger Diego Sinniger / De l'11 al 15 del 12/2017 de 10h a 13h

El cuerpo en acción Tomeu Vergés / 16 i 17 del 12/2017 de 10h a 13h

L'últim sopar Atresbandes + Reckless Sleepers / Del 20 al 23 i del 27 al 30 del 12/2017 a les 20:30h

Silence Ça marche / 07/01/2018 a les 19h

Cosas que se olvidan fácilmente Xavier Bobés / 10,11,12,13/01 a les 18:30h & 21:30 h - 14/01 a les 18h & 21h

Nixie (deep inside) Eulàlia Bergadà / 19 i 20/01/2018 a les 20:30h i 21/01/2018 a les 19h

No soy persona, soy mariposa Lukas Avedaño / 15/09/2017 a les 13:00h

De Uróboros i quimeres Juan David Galindo / 20/09/2017

ACTION! Festival ACTION! Festival / 05/11/2017 a les 19:00h

Temporada 2015/2016

Hiroshima by Txemy Txemy / 25 de setembre - 20:00 H25 de setembre - 20:00 H

I guess if the stage exploded... Sylvia Rimat / 25 i 26 de setembre - 21:00 H

Monster Fenomens#1 - Cos & arts numèriques K Danse (França) / De l' 1 al 3 d'octubre - 20:30 H

Melodías Intemporales Ilona Schneider & Diego Caicedo / 4 d'octubre - 19:00 H

El Agitador Vórtex Cris Blanco / Del 8 al 10 i del 15 al 17 d'octubre - 21:00h

El Banquet [vbuit] Laura Vilar & Miquel Barcelona / 18 d'octubre - 20:00 H i 22:00 H

Forest where the stardust PIKAru Yuko Kawamoto / 21 d'octubre - 20: 30 H

El Aprendizaje Juan Carlos Lérida + Roberto Romei + Sila / Del 22 al 24 d'octubre - 20:30 H

Codi Obert María Arnal + Marcel Bagés / 25 de octubre - 19:00 H

Mix en scene Amaranta Velarde+Alba Corral / 29 i 30 d'octubre - 21:00 H

Bailarina de fondo en concierto Tania Arias Winogradow / 31 d'octubre - 21:00 H i 01 de novembre - 19:00 H

Fenomens#2 Cuerpo & Performance Diversos artistes / Del 5 al 7 de novembre - 20:30 HDel 5 al 7 de novembre - 20:30 H

Hostiando a M Agnés Mateus / De l'11 al 15 de novembre - 21:30 H

UnDosTresUnDos Albert Quesada / 22 de novembre - 19:00H22 de novembre - 19:00H

Menta in iurmain Mònica Muntaner + Kike Salgado / Del 26 al 28 de novembre - 21:00 H 29 de novembre - 19:00 H

Antiwords / 3 de desembre- 21: 30 H 4 de desembre - 22:30

Bonne, Belle, Douce Alejandro Curiel / 5 & 6 de desembre - 21:30H i 18:00H (respect)

Atávico Poliana Lima / Del 10 al 12 de desembre - 20:30 H

Líbera Giulia Valle / 13 de desembre - 19:00 H

Le Petit Chaperon Rouge Cie Divergences / 18 & 19 de desembre - 21:00 H 20 de desembre - 19:00 H

Pla fix, Latung La La David Ymbernon / Del 22 al 23 de desembre - 21:00 H

CorRoc Escarlata Circus / 25/12 - 20:00H 26/12 - 18:00H & 20:00H 27/12 - 18:00H & 20:00H

Conferència ballada by Cie Divergences Cie Divergence / 20 de desembre - 12:00 H20 de desembre - 12:00 H

LiveSoundTracks: creació d' una banda sonora LiveSoundtracks / 15 de desembre - 18:00 H

Data Manuel Roque / 8 i 9 de gener - 20:30H

3 1/4 Physical Momentum Project + Antonella Sampieri + Lali Ayguadé. / 13 de gener - 20:30 H13 de gener - 20:30 H

ReMouTe Diversos artistes / 14-15 de gener - 20:30H

LST1: POETRY IN THE DARKNESS Samuel Kerridge feat Taylor Burchoncept / 19 de gener - 20:30 H

Numax-Fagor-Plus Roger Bernat / 22-23 de gener - 21:00H 24 de gener - 19:00H

HIROSHIMA BY TXEMY 2 Txemy / 29 de gener - 19:00H

Soc Chitrangada Núpura / Del 28 al 30 de gener - 20:30H 31 de gener - 19:00H

La banda de la fi del mon loscorderos·sc / Del 04/02 al 06 i de l'11/02 al 13/02 - 21:00H 07/02 i 14/02 - 19:00H

COMPOSICIÓ DE BANDES SONORES: tendències i noves formes de treballar LiveSoundTraks taller / De febrer a maig 2016De febrer a maig 2016

LST#2 Deena Abdelwahed / 16 de febrero - 20:30H

Locus Amoenus ATRESBANDES / Del 18/02 al 20/02 i del 25/02 al 27/02 - 21:00H 21/02 i 27/02 - 19:00H

Somewhat paler Bárbara Sánchez / 04 & 05 de març - 21:00H

MISS Q & MADEMOISELLE OUI OUI Miss Q & Mademoiselle Oui Oui / 6 de març - 19:00H

Brut Raquel Gualtero / 10 i 11 de març - 21:00H10 i 11 de Març - 21:00H

Cheerleader of Europe Daniel Kok / 12 de març - 21:00H

Hedonismo crítico (reinvención y reivindicación) El Palomar (Mariokissme + R. Marcos Mota) / 13 de març - 6PM-1AM

LST#3 Rabih Beaini (RL - Morphine Records) / 15 de març - 20:30H

FS2 · "Sinfonía escénica de la relación" Imaga / 17 al 19 de març - 20:30H17 al 19 de març - 20:30H

THERE IS NO HERE HERE Gisle Martens Meyer / 25 i 26 de març - 21-00H

ZIP Les Impuxibles / 27 de març - 19:00H

Sapucay Chroma Teatre / 30-31 de gener i 1-2 d'abril - 21:00H

BLUEPRINT ARCO RENZ (BÉLGICA) + NURIA GUIU (CATALUNYA) + PHU PHAM (VIETNAM) / 6 d'abril - 21:00H

Andrei Rublev, una panicografia Societat Doctor Alonso / Del 14 al 16 d'abril - 21:00H

Nerval "El Hombre" Nerval (Cre.Art Project) / 17 d'abril - 19:00H

#LST4 Kyoka (Raster Noton) plays Joung Yumi / 19 d'abril - 20:30H

Assolutamente solo [uno spettacolo di trasformismo] David Batignani / 20 i 21 d'abril 2016 - 21:00H

Presentación Nacer Blanco Borja FlamesBorja Flames / 24 d'abril - 19:00H24 d'abril - 19:00H

Berlinist Berlinist / 01 de mayo - 19:00H01 de mayo - 19:00H

Introducing The Star Pablo Esbert Lilienfeld & Federico Vladimir Strate Pezdirc / 6 y 7 de mayo - 21:00H 8 de mayo - 19:00H

LST#5 AGF (DE - AGF Producktion) / 17 de mayo - 20:30H

Flying Pigs Eulàlia Bergadà / Del 19 al 22 de maig - 20:30HDel 19 al 22 de maig - 20:30HDel 19 al 22 de maig - 20:30H

Festival Loop: Luis Macías / Adriana Vila Guevara + Alfredo Costa Monteiro FESTIVAL LOOP: LUIS MACIAS / ADRIANA VILA + ALFREDO COSTA MONTEIRO / Dissabte 28 de maig - 20:30H

Ajustando las velas Sònia Sánchez + Giulia Valle / 29 de maig - 20:00H

66 ejercicios de estilo Raúl Marcos / Jesús Barranco (Col·lectiu Armadillo) / 4 i 5 de juny - 21:00H

Mercurial George Dana Michel / 11 de juny - 21:00H

All by myself Alejandro Curiel / Buena, Bella, Dulce / 24 & 25 de juny - 21H - 26 de juny - 20H

Atelier#2 Moreno Bernardi / Del 17 al 29 de juliol

Return to Absence Arcane Collective / De l'1 al 3 de juliol - 21h

Birdie Agrupación Señor Serrano / 6 al 8 de juliol - 21H

Dorian Wood Dorian Wood / 10 de juliol - 21h

APPEARANCE United Cowboys /

Home Part I Scott Matthews / 17 de juny - 21h

Lucha Subalterna en Drag FrauDiamanda / 20 de juliol - 21h

Atelier Medhi Farajpour Atelier Medhi Farajpour / Del 13 al 17 de septiembre

Carta Blanca a... Luis Garay / 26 de novembre - 20:00h

Temporada 2015

Alina Stockinger i cia. Alina Stockinger i Cia. / 10 i 11 d'abril de 2015

Notion: Dance Fiction. A Lecture Performance. Choy Ka Fai + Sonia Gómez / 17 i 18 d'abril de 2015 - 21:00 H

Workshop Bionic Movement Research Choy Ka Fai / 19 d'abril de 2015

Festa de Sant Jordi Presentació revista "Buensalvaje" / 23 d'abril de 2015

Artista Hiroshima: Nuria Guiu / Portal Núria Guiu / 24 d'abril de 2015 i del 18 al 20 de juny de 2015 - 20:30 H

Presentació del nou disc "Escala" Bradien + Eduard Escoffet / 25 d'abril de 2015 - 21:00 H

Cherepaka Andréane Leclerc / 26 d'abril de 2015 - 19:00 H

Constructivo Fundación Collado - Van Hoestenberghe + Piero Steiner / Del 30 d'abril al 16 de maig - 21:00 H

Mater Sonia Barba / 10 i 17 de maig de 2015 - 18:30 H

Regina Fiz Regina Fiz / 21, 22 i 23 de maig de 2015 - 19:00 H

Wakefield Poole: Visiones y revisiones Mauricio González / Del 21 al 23 de maig de 2015 - 21:30 H

Llorona Mariola Membrives y Masa Kamaguchi / 24 de maig de 2015 - 19:30 H

Viaje a ninguna parte Catalina Carrasco & Gaspar Morey / Del 28 al 30 de maig de 2015 - 20:30 H

Workshop coreografia digital Catalina Carrasco + Gaspar Morey / Dissabte 30 i diumenge 31 de maig

Hoogerman Erre Que Erre / Del 4 al 6 de juny de 2015 - 20:30 H

Fingir Colectivo 96º + Macarena Recuerda / De l'11 al 13 de juny de 2015 - 21:00 H

Finjamos Taller Colectivo 96º / 12, 13 i 14 de juny de 2015

Indomador Animal Religion / Del 25 al 27 de juny de 2015 - 21:00 H

Workshop Moreno Bernardi Moreno Bernardi / Del 11 al 24 de juliol de 2015

Atelier #1: Identidad Moreno Bernardi / 24 de juliol de 2015

Fabio Orsi + Polinèsia by 4'33" Fabio Orsi + Polinèsia / 17 de juny - 21:30 H

Ensemble Topogràfic Ensemble Topogràfic / 28 de juny - 19:30 H

PARADIS (DJ SET) /

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!